KARMFÅTÖLJER 2 ST, 40/50-tal DUX.

314471. KARMFÅTÖLJER 2 ST, 40/50-tal DUX.

Brickmärkt. "Dux, med de överlägsna spiralerna"
Ryggens höjd ca 75 samt 100 cm.

Nackkudde saknas, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 9 704