QUIST, BMF, NAGEL & ANDERE. En samling stapelbara ljusstakar. Mitten av åldern 1970-talet krom.

314431. QUIST, BMF, NAGEL & ANDERE. En samling stapelbara ljusstakar. Mitten av åldern 1970-talet krom.

En samling av 13 delar av ett ikoniskt system från 2: a 1900-talets andra hälft. 12 plug-in ljuskronor i tre storlekar, plus en skål.

Smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smutsig.

Antal besök: 1 140