VIKSKÄRM, 1900-tal.

VIKSKÄRM, 1900-tal.
314423. VIKSKÄRM, 1900-tal.

Bemålade på duk.
Längd 135 cm
Höjd 150 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Målning med något färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!
314423. VIKSKÄRM, 1900-tal.

Bemålade på duk.
Längd 135 cm
Höjd 150 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Målning med något färgsläpp.

Antal besök: 1 044