TOALETTBORD, "Birgitta", Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft.

314399. TOALETTBORD, "Birgitta", Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft.

Ek.
Ca. längd 86, bredd 53, höjd 120 cm.

Slitage, fläckar, repor, mutter saknas till spegel på baksida.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 811