STOLAR, 6 st, så kallade Leksandsstolar, 1900-talets andra hälft.

314391. STOLAR, 6 st, så kallade Leksandsstolar, 1900-talets andra hälft.

Klädd lös sits.

Slitage, färgbortfall, tyg med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädd lös sits.

Antal besök: 1 500