ÅNGMASKIN, D8, Wilesco, 1970-tal.

3143294. ÅNGMASKIN, D8, Wilesco, 1970-tal.

I originalkartong, metatabletter medföljer.
Höjd ca 25 cm.

Ålders och bruksslitage, ej genomgången, ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas. Slitage på kartong.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 25 cm.

Antal besök: 1 506