Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
WALDERMAR SJÖLANDER. Gouache, signerad Wald Sjölander, daterad 1953.
314320. WALDERMAR SJÖLANDER. Gouache, signerad Wald Sjölander, daterad 1953.
58 x 41 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
58 x 41 cm.
Herrljunga Auktionsverk
1 545