EW Bach, modell 32 soffbord för tofting.

3142832. EW Bach, modell 32 soffbord för tofting.

Design av EW Bach för Møbelfabrikken Toften, Danmark, 1960-tal.

teakfanér
Med 2 lådor

Mått ca. Höjd 53 cm x B 150 cm x D 55 cm.

Tecken på slitage, ett lådhandtag limmat.

Gör en kostnadsfri värdering!

teakfanér
Med 2 lådor

Antal besök: 876