BARBORD, med tre stolar, ek.

BARBORD, med tre stolar, ek.
3142771. BARBORD, med tre stolar, ek.

Bord
Höjd ca 100 cm
Bredd ca 70 cm
Djup ca 70 cm
Stol
Höjd ca 100 cm
Bredd ca 37 cm
Djup ca 45 cm
Sitthöjd ca 73 cm.

Bruksslitage, repor & märken,fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord
Höjd ca 100 cm
Bredd ca 70 cm
Djup ca 70 cm
Stol
Höjd ca 100 cm
Bredd ca 37 cm
Djup ca 45 cm
Sitthöjd ca 73 cm.

Antal besök: 802