PARTI DIVERSE, bla hängsskåp, sockerkista mm.

314242. PARTI DIVERSE, bla hängsskåp, sockerkista mm.

Sockerkistan daterad 1855, höjd inkl benställning; 53,5 cm.

Slitage och skador. Renoverat och kompletterad, spegelglas saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 023