FIOL signerad Fröderberg, Röste, Bolnäs 1941 samt STRÅKE.

314217. FIOL signerad Fröderberg, Röste, Bolnäs 1941 samt STRÅKE.

Fiol längd ca 60 cm.
Stråke, omärkt, längd 74 cm.

Slitage. Limlagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fiol längd ca 60 cm.
Stråke, omärkt, längd 74 cm.

Slitage. Limlagningar.

Antal besök: 2 287