MAX BILDE. "Cellospelaren", färglitografi, signerad, daterad -72 samt numrerad 12/50.

31416. MAX BILDE. "Cellospelaren", färglitografi, signerad, daterad -72 samt numrerad 12/50.

Bildmotiv ca 55 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmotiv ca 55 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 328