NILS LANDBERG. Tulpanglas, Orrefors.

314147. NILS LANDBERG. Tulpanglas, Orrefors.

Underfång rött
Höjd 35 cm
Proveniens: Personlig gåva från Nils Landberg.

Smärre slitage.

Nils Landberg (1907–1991)

Gör en kostnadsfri värdering!

Underfång rött
Höjd 35 cm

Smärre slitage.

Nils Landberg (1907–1991)

Antal besök: 1 466