KAFFESERVIS, ca 39 delar, "Royal Albert", Bone China, England, Trillium, 1900-talets andra hälft.

314112. KAFFESERVIS, ca 39 delar, "Royal Albert", Bone China, England, Trillium, 1900-talets andra hälft.

12 kaffekoppar med fat.
12 assietter.
1 gräddkanna.
1 sockerskål.
1 kaffekanna med lock.

Bruksslitage, gräddkanna med spricka, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 kaffekoppar med fat.
12 assietter.
1 gräddkanna.
1 sockerskål.
1 kaffekanna med lock.

Antal besök: 2 369