SITTGRUPP, 3 st, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

314070. SITTGRUPP, 3 st, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Sittgrupp bestående av soffa och ett par fåtöljer, valnöt och plyschklädsel, soffans bredd 195 cm, höjd 85 cm, fåtöljer, bredd 78 cm, höjd 79 cm.

Bruksslitage och tryckmärken på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 836