IKONER 2 st, "Jesus svetteduk" samt ikon med försilvrad rizza, 1900-talets första hälft.

314064. IKONER 2 st, "Jesus svetteduk" samt ikon med försilvrad rizza, 1900-talets första hälft.

Folierad träplatta med motivet "Jesus svetteduk". 21x20,5 cm.
Ikonmålning överdragen med försilvrad koppar, sammetsbaksida. 21x17 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 939