Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
NILS BJÖRKQUIST. "Räv o ekorre", olja på duk, sign.
314051. NILS BJÖRKQUIST. "Räv o ekorre", olja på duk, sign.
38x46.
Gör en kostnadsfri värdering!
38x46.
Göteborgs Auktionsverk
1 209