JULGRANSBELYSNING, Osram, Sverige, 1900-tal.

314040. JULGRANSBELYSNING, Osram, Sverige, 1900-tal.

16 ljuspunkter.
Fästs med klämmor.
I originalförpackning.

Bruksslitage, fem lampor saknas, ej funktionstestat.

Gör en kostnadsfri värdering!

16 ljuspunkter.
Fästs med klämmor.
I originalförpackning.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 5 136