FAT, porslin, Famille Rosé, Kina, 1700/ 1800-tal.

314029. FAT, porslin, Famille Rosé, Kina, 1700/ 1800-tal.

Polykrom dekor.
Diameter 21,5 cm.

Bruksslitage.
Smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Polykrom dekor.
Diameter 21,5 cm.

Bruksslitage.
Smärre nagg.

Antal besök: 883