CYKEL, "Bambino", Crescent, 1960-tal.

314007. CYKEL, "Bambino", Crescent, 1960-tal.

Lackerad metall, längd ca 90 cm.
Tum 14 x 1 3/6.

Slitage, rost, reva i limpan. Del till broms saknas.
Bruksslitage.

Tum 14 x 1 3/6.

Bruksslitage.

Antal besök: 23 396