314007. CYKEL, "Bambino", Crescent, 1960-tal.

Lackerad metall, längd ca 90 cm.
Tum 14 x 1 3/6.

Slitage, rost, reva i limpan. Del till broms saknas.
Bruksslitage.

Tum 14 x 1 3/6.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Gästriklands Auktionskammare
Föremålsnr
314007

Om auktionshuset

Namn
Gästriklands Auktionskammare AB
Momsnr
SE556989370301
Org.nr
556989-3703
Telefon
026101333
Adress

Storgatan 11
Industrihuset Vävaren
Södra Entrén, 806 45 Gävle
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 10 340