DAMHATTAR, 5 st, 1900-tal.

DAMHATTAR, 5 st, 1900-tal.
313970. DAMHATTAR, 5 st, 1900-tal.

I olika storlekar och material.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 620