BORD med SKIVHYLLOR, Alf Svensson, Bra Bohag, Tingströms, 1950/60-tal.

313924. BORD med SKIVHYLLOR, Alf Svensson, Bra Bohag, Tingströms, 1950/60-tal.

Med underliggande hylla. Mått 104 x 52 cm, höjd 50 cm.
2 orange hyllor för LP höjd 22 cm, bredd 34,5 cm, djup 32,5 cm.
1 gul hylla för EP/singlar bredd 23 cm.

Repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, märken.

Antal besök: 1 586