MATSALSGRUPP, 9 delar, Chippendale-stil, 1900-tal.

313916. MATSALSGRUPP, 9 delar, Chippendale-stil, 1900-tal.

Bestående av bord, 6 st stolar och 2 st karmstolar. Bordets mått; längd 140, bredd 108, höjd 77 cm
Samt 2 st iläggsskivor á 54 cm.

Slitage, fläckar, smärre skador, en stol med skadad rygg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 812