PARTI MYNT samt SEDLAR, diverse världsdelar, mestadels Svenskt, 17-1900-tal.

313885. PARTI MYNT samt SEDLAR, diverse världsdelar, mestadels Svenskt, 17-1900-tal.

Mestadels Svenska mynt.
Cirkulerade samt ocirkulerade mynt.
Mestadels av mynten i plastbehållare.
Silver, koppar, järnmynt.

Bruks/åldersslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mestadels Svenska mynt.
Silver, koppar, järnmynt.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 340