SPJUTSPETS och DOLK.

313876. SPJUTSPETS och DOLK.

Dolk med grepp i horn, blad trol från värja. Längd 55 resp 49 cm.

Åldersrelaterat slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
313876. SPJUTSPETS och DOLK.

Antal besök: 1 724