Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, signerad Einar Sjöberg.
313860. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, signerad Einar Sjöberg.
73 x 43 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
73 x 43 cm.
Auktionsverket Engelholm
1 896