ÖVNINGSSABLAR, 2 st, E. Svalling, Eskilstuna.1800-tal.

313805. ÖVNINGSSABLAR, 2 st, E. Svalling, Eskilstuna.1800-tal.

Total längd ca 98 cm.

Slitage, ställvist hårt. En kavel med spricka. Hack i klingor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd ca 98 cm.

Antal besök: 1 176