REKLAMSKYLT, Tretorn, Helsingborgs Gummifabriks Aktiebolag, 1900-talets andra hälft.

313795. REKLAMSKYLT, Tretorn, Helsingborgs Gummifabriks Aktiebolag, 1900-talets andra hälft.

Tryck på papp. 61,5x44 cm.
Tretorn 1891 Helsingborg Tretorn , Helsingborgs Gummifabriks Aktiebolag-Helsinborg-Sweden. Arman Rape´no, Etab Vercasson-Paris.

Hål för upphängning.
Slitage.
Repor.
Märken på kanterna.
Färg något blekt.
Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tryck på papp. 61,5x44 cm.

Hål för upphängning.
Slitage.
Repor.
Märken på kanterna.
Färg något blekt.
Fläckar.

Antal besök: 832