REKLAMSKYLT, "Variera mera" Cloetta, 1900-talets andra hälft.

313769. REKLAMSKYLT, "Variera mera" Cloetta, 1900-talets andra hälft.

Bemålad masonitskiva.
"Variera mera" Laga läckra efterrätter med Cloetta Örnkakao. 70x50 cm.

Defekta.
Slitage.
Håll, avslag, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålad masonitskiva.

Defekta.
Slitage.
Håll, avslag, repor.

Antal besök: 1 007