Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ARVID AHLBERG. Marin med fartyg, olja på duk, signerad.
313762. ARVID AHLBERG. Marin med fartyg, olja på duk, signerad.
38 x 54 cm.
Lagningar.
Gör en kostnadsfri värdering!
38 x 54 cm.
Lagningar.
Göteborgs Auktionsverk
1 796