FIGURIN, porslin, rokokopar, 18/1900-tal.

313635. FIGURIN, porslin, rokokopar, 18/1900-tal.

Siffermärkning undertill. Höjd ca 30 cm.

Slitage. Blomsterdekor med smärre avslag. Lagningar och retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 111