SYVAGN, teak, med sybehör, 1900-talets mitt.

313633. SYVAGN, teak, med sybehör, 1900-talets mitt.

Vagnd med utdragsskiva och låda. Diverse sybehör, nålar, handsymaskin, lädersömmare mm.
Höjd 66, längd 60, bredd 34 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 4 066