BADKAR MED TASSFÖTTER, gjutjärn, 1900 talets början.

31363. BADKAR MED TASSFÖTTER, gjutjärn, 1900 talets början.

Stämplat 24AM, möjligen Ankarsrum.
Längd 136 cm, bredd 75 cm, höjd 67 cm.

Nyare badpropp. slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyare badpropp. slitage.

Antal besök: 7 264