CAFE/TRÄDGÅRDSBORD på pelarefot, gjutjärn, 1900-tal.

313622. CAFE/TRÄDGÅRDSBORD på pelarefot, gjutjärn, 1900-tal.

Cafe/trädgårdsbord på pelarefot, gjutjärn, höjd 74,5 cm,
diameter 54 cm.

Bruksslitage och smärre rostfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

diameter 54 cm.

Antal besök: 1 839