MÅLNING, Barock, Sverige, 16-1700-tal, proveniens Kumla, Fellingsbro Prästgård.

31361. MÅLNING, Barock, Sverige, 16-1700-tal, proveniens Kumla, Fellingsbro Prästgård.

Barockram, okänd konstnär, uppfodrad duk,storlek utan ram 67 x 116 cm.

Slitage,mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage,mindre färgbortfall.

Antal besök: 2 744