TELEFONBORD rokokostil + hylla, 1900-talets senare del.

313571. TELEFONBORD rokokostil + hylla, 1900-talets senare del.

Hylla med en låda, oval form, höjd 79 cm.
Telefonbord med stol, stoppad sits och rygg, längd 94 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 584