BARNSÄNG, rotting, 1900-talets andra hälft.

313548. BARNSÄNG, rotting, 1900-talets andra hälft.

Barnsäng i rotting med lös korg på benställning med hjul.
Höjd 73 cm.
Längd 92 cm.
Bredd 48 cm.

Korg defekt i bottnen. Skador.
Benställning med defekta fästen.
Bruksslitage.
Hjul i två modeller, lösa, anluppena.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 73 cm.
Längd 92 cm.
Bredd 48 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 5 402