PARTI GLAS, delvis pressglas.

PARTI GLAS, delvis pressglas.
31353. PARTI GLAS, delvis pressglas.

Bland annat fat, vas samt saltkar.

Slitage. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Nagg.

Antal besök: 1 113