GOLVUR, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

313519. GOLVUR, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca. 190 cm.

Bruksslitage. Pendel och lod finns.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 190 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 990