BYRÅ/UNDERDEL TILL SKÅP. nyrenässans, 1900-tal.

313509. BYRÅ/UNDERDEL TILL SKÅP. nyrenässans, 1900-tal.

Längd 153, bredd 60, höjd 102 cm. Beslag i mässing.

Slitage. Repor på bordsskiva. Två lösa ben tillkommer. Nycklar saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 729