SKÅL med figur, porslin, 18/1900-tal.

313468. SKÅL med figur, porslin, 18/1900-tal.

Märkt undertill. Skål med invändig blomsterdekor. Längd ca 27 cm.

Slitage. Blomsterdekor med avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 047