PARTI DIVERSE, bland annat träfigurer samt vriler.

31344. PARTI DIVERSE, bland annat träfigurer samt vriler.

3 träfigurer varav en sign Torborg Lindberg-Karlsson, höjd 14 - 19 cm.
2 vriler.
Träskuren tavla monogramsignerad LK.
1 par träskor, längd ca 32 cm.
Burk med lock.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 vriler.
Burk med lock.

Slitage och skador.

Antal besök: 1 126