3 träfigurer varav en sign Torborg Lindberg-Karlsson, höjd 14 - 19 cm.
2 vriler.
Träskuren tavla monogramsignerad LK.
1 par träskor, längd ca 32 cm.
Burk med lock.
Slitage och skador.
2 vriler.
Burk med lock.
Slitage och skador.