BOKHYLLA, BYRÅ, "Öresund", Børge Mogensen, Karl Andersson & Söner, 1900-tal.

31342. BOKHYLLA, BYRÅ, "Öresund", Børge Mogensen, Karl Andersson & Söner, 1900-tal.

Bokhyllans mått: längd 134,5, bredd 54, höjd 186 cm, byråns mått: längd 68,5, bredd 54, höjd 68 cm.

Slitage, solblekt, överdel något utskjutande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 699