HERRCYKEL, Kynast Sporting, 5-växlad, 1960/70-tal.

313391. HERRCYKEL, Kynast Sporting, 5-växlad, 1960/70-tal.

Herrcykel, Kynast Sporting, 5-växlad "Torpedo", fälgbroms fram, sadelhöjd 92 cm och kan justeras upp.

Bruksslitage och styrlinda behöver bytas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 638