SKULPTUR, 6 st, trä, dalahästar, häst och Sven Gunnarsson, signerad.

313365. SKULPTUR, 6 st, trä, dalahästar, häst och Sven Gunnarsson, signerad.

Skulptur snidat trä, Konung Gustaf V.
Höjd ca. 4-26 cm.

Lagning på gevär.
Slitage. En häst med större slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 4-26 cm.

Lagning på gevär.

Antal besök: 1 748