SKRIVSKÅP med STOL, rokokostil, Åmells möbler.

313355. SKRIVSKÅP med STOL, rokokostil, Åmells möbler.

Skrivskåp med vitrin del, stol rokokostil, 1900-tal.
Bredd 95 cm
Djup 53 cm
Höjd 200 cm.

Bruksslitage, mindre stötmnärke.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 95 cm
Djup 53 cm
Höjd 200 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 488