ÉTAGÈRE, mahogny, nyrenässans, sent 1800-tal.

313351. ÉTAGÈRE, mahogny, nyrenässans, sent 1800-tal.

Étagère av mahogny med fem hyllplan, höjd 137 cm, bredd 64 cm, djup 35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 528