AXEL OLSSON. 1846-1938, etsning, " Guds Öga " signerad, numrerad 74/260.

313307. AXEL OLSSON. 1846-1938, etsning, " Guds Öga " signerad, numrerad 74/260.

39 x 51 cm.

Axel Olsson (1919–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 51 cm.

Axel Olsson (1919–2001)

Antal besök: 1 271