GEORG CRONA. Gouache.

GEORG CRONA. Gouache.
313150. GEORG CRONA. Gouache.

N.Långvinkelsgatan, Helsingborg. Signerad och daterad -76
32x34 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
313150. GEORG CRONA. Gouache.

32x34 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 023