ENGELSKA HUNDAR, 1 par porslin , England 18-1900-tal.

313129. ENGELSKA HUNDAR, 1 par porslin , England 18-1900-tal.

Hundar 1 par, porslin.
Höjd 29 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hundar 1 par, porslin.
Höjd 29 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 680